Martin Barna – výživový kouč

NEČASTĚJŠÍ MÝTY VE VÝŽIVĚ
Nejíst po páté večer, vyhýbat se tukům, pravidelně svačit, zaměřit se na light potraviny, omezit vajíčka a zejména žloutky kvůli cholesterolu, nejíst přílohy a vyloučit z jídelníčku pečivo a mnohé další… Nejčastější pověry o výživě a hubnutí. Je třeba se jimi opravdu řídit, nebo jsou tyto fámy již dávno vyvráceny? A nebo i zde platí „na každém šprochu pravdy trochu? Přesně o tom jsme si povídali s fitness koučem a odborníkem na výživu Martinem Barnou.

Martin Barna se ve světě zdravého životního stylu profesionálně pohybuje už nějaký ten pátek. Roky zkušeností doplňuje také certifikací poradce pro výživu a dokončené studium na mezinárodně uznávané Coach School Praha (dnes Fitness akademie Ronnie). Protože Martin ctí princip celoživotního vzdělávání, v současné době studuje také Advanced Coaching Academy britského trenéra Phila Learney.

 Specializuje se na výživový coaching, práci s individuální metabolickou kapacitou a reverse dieting. Během své kariéry odpřednášel nespočet seminářů na téma zdravého životního stylu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts